Про фонд

Фонд «Зелений слон»
Щастя – найкращі «ліки»
Місія
Даруємо щастя тим, хто потребує його найбільше
Мета
Здійснювати мрії тяжкохворих дітей
Про Нас
Більше 10 років ми здійснювали мрії тяжкохворих дітей. З різною регулярністю та у різному статусі. Останні роки здійснення мрій відбувалось за власні кошти засновниці та за організаційної підтримки друзів. Здійснювати мрії «таємно» було нашим особистим переконанням.
Спогади про здійснені мрії ми б хотіли залишити собі. На сайті ми будемо висвітлювати лише ті мрії, які здійснить «Зелений слон» зі своїми старими та новими друзями. Рішення про заснування Фонду було прийнято з метою більшої самоорганізації та популяризації самої ідеї добродійства та здійснення мрій тяжкохворих дітей
Інна Голованчук
Засновниця Фонду «Зелений слон»
«Зелений слон" - це про дружбу. Про об'єднання дорослих заради здійснення мрій маленьких. Про щиру потребу ділитись. Про усвідомлення свого призначення. Про щастя. Яке, безумовно, є найкращими ліками. Про кожного з нас, хто розуміє масштаби цього світу і готовий долучитись до його удосконалення.
Звичайно, ми усвідомлюємо, що навряд чи здійснимо всі мрії, але це не привід не здійснити жодної.
Чиї мрії ми здійснюємо?
Будь-яка тяжкохвора дитина віком від 2,5 до 18 років має можливість звернутись до нас по здійснення своєї мрії.
Ми реально оцінюємо свої можливості, тому поки що маємо обмежитись маленькими пацієнтами, які проходять лікування у Дитячому відділенні Національного Інституту Раку.
Хто може подати заявку на здійснення мрії?
Тяжкохворий мрійник / мрійниця, медичний персонал, батьки, законні опікуни або члени родини, які точно обізнані у реальному медичному стані дитини.
Що таке заявка на здійснення мрії?
Це електронна анкета про мрію та мрійника чи мрійницю. Лише заповнення анкети на нашому сайті вважається подачею заявки на здійснення мрії.
У тому випадку, якщо наші ресурси не дозволять втілити у життя зазначену мрію, ми докладатимемо максимум зусиль для пошуку таких ресурсів та досягнення нашої головної мети – зробити щасливим нашого маленького мрійника чи мрійницю.
ВАЖЛИВО!
Фонд залишає за собою право визначення пріоритетності здійснення мрій
Наглядова рада
Юридично, це контрольно-дорадчий орган «Зеленого слона». Практично — це люди, які системно та відповідально ставляться до розвитку Фонду та формування його діяльності.
Марічка Маковецька
Мрії - це дуже мотивуюче, коли думаємо про майбутнє. Ми, зазвичай, візуалізуємо бажану для нас картину, де маємо все, чого хочемо. В цій картині ми щасливі та здорові, всі рідні поруч. Тому для мене шанс здійснити мрію маленької дитини — це можливість подарувати усмішку, хоч трошки наблизити цю картину мрії, де вона є щасливішою. До того ж я переконана, що щасливі та люблені діти почуваються краще, незважаючи на свій діагноз.
Софія Кудіна
Для мене «Зелений слон» — це можливість повертати дітям віру в чудеса, коли вони потребують цього найбільше. По одній дитячій посмішці за раз. Спробуйте і Ви! Один раз почнете і вже ніколи не зможете зупинитися. Давайте станемо великими зеленими слонами разом! Здійснення мрії тяжкохворої дитини назавжди змінює не тільки життя мрійника, але й того, хто її здійснив!

Ліда Лукашова
Життя кожного з нас сповненене своїми особливостями та випробовуваннями. Кожен з нас долає їх залежно від наших сил. «Зелений слон» створений для того, щоби дарувати щастя тим, хто потребує його найбільше. У нашому розумінні це тяжкохворі діти, які проходять тривале лікування. І наша мета зробити їх щасливими за будь-яких обставин.